Mechanik samochodowy

Umowa o pracę
Żary
Opublikowano 2 miesiące temu
Free Zestaw Klucza Narzędziowego Stock Photo

Zakres obowiązków:

  • -pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów technicznych i zapewnieniu bezpiecznego i sprawnego działania pojazdów i urządzeń;
  • -obsługa narzędzi warsztatowych;
  • -diagnozowanie przyczyny usterki i określenie zakresu naprawy;
  • -doposażanie pojazdów oraz montaż akcesoriów;
  • -zapewnienie realizacji działań prewencyjnych oraz zlecanych czynności;
  • -kontrola stanu technicznego pojazdów, maszyn i urządzeń budowlanych.

Wymagania:

  • -wykształcenie techniczne w zakresie mechaniki pojazdowej;
  • -doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • -praktyczna wiedza w zakresie diagnostyki, naprawy samochodów osobowych, maszyn i urządzeń budowlanych;
  • -dobra komunikatywność, umiejętność współpracy;
  • -umiejętność pracy pod presją czasu;
  • -zaangażowanie, rzetelność i odpowiedzialność;
  • -prawo jazdy kat. B.

Cechy oferty pracy

Stanowisko